O nas

Firma Color Office specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu firm, instytucji państwowych i dużych sieci handlowych w materiały biurowe, eksploatacyjne do urządzeń drukujących, chemię gospodarczą oraz artykuły spożywcze. Potrafimy sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów hurtowych jak i detalicznych. W naszej ofercie można znaleźć szeroki asortyment produktów.


Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju, gdzie jesteśmy postrzegani jako szanowany partner biznesowy. Jakość sprzedawanych przez nas towarów jest zawsze na najwyższym poziomie. Staramy się budować wieloletnie relacje z naszymi klientami, czego przykładem może być tak liczna grupa stałych kontrahentów. Wierzymy, że wartości takie jak zaufanie, relacje partnerskie oraz ciągły rozwój są gwarancją owocnej i stabilnej współpracy.


Wieloletnie doświadczenie pozwala na dostarczenie najwyższej jakości produktów po niezwykle konkurencyjnych cenach oraz zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta. Duże zaplecze logistyczno – magazynowe gwarantuje dostępność towaru i dostawę w ciągu 24 godzin do klienta.

Zapraszamy do współpracy.

Zaufali nam